پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

نخستین همایش ملی مرجعیت علمی کشور در ۲۹ آبان برگزار می‌شود

 

AA-_247.jpg

کشاورزی آینده جهان: 21/8/1402

معاون پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از برگزاری نخستین همایش ملی مرجعیت علمی کشور در ۲۹ آبان ماه سال جاری خبر داد.

حسین جعفری در نخستین نشست تخصصی همایش ملی مرجعیت علمی کشور در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی، افزود: مرجعیت علمی از سال ۱۳۸۵ پس از بیانات مقام معظم رهبری مبتنی بر اینکه ایران در ۵۰ سال آینده باید به یکی از مرجعیت‌های علمی جهان تبدیل شود، مطرح و مورد توجه نهادها و بخش‌های علمی مختلف کشور قرار گرفت.

معاون پژوهشی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی اظهار داشت: در همین راستا فعالیت‌های زیادی از جمله تبیین مفهوم مرجعیت علمی چگونگی دستیابی و راه‌حل‌ها و راهکارهای تحقق آن زیرساخت‌های مورد نیاز شکل گرفت.

وی گفت: در این نشست تخصصی مباحثی همچون مفاهیم مرجعیت علمی، زیرساخت‌ها و چگونگی تحقق آن و تعاریف و راهبردهای علمی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش کاج برس به نقل از ايرنا؛ در نخستین نشست تخصصی مرجعیت علمی کشور روسای موسسات وابسته به سازمان موسسه تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی شرکت داشتند................. ........ .. .......... /...................... کد 247 AA

- - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .