دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳

آمادگی حدود 500 غرفه دار از 50 کشور مختلف برای نمایش محصولات و خدمات خود

 

 

کشاورزی آینده جهان- 24/ 08/ 1402

حدود 500 غرفه دار از 50 کشور مختلف آماده نمایش محصولات و خدمات خود در کنار یک برنامه کنفرانس پربار با بیش از 80 متخصص صنعت هستند.

این پیش بینی در حال شکل گیری است زیرا VIV MEA 2023، چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی خوراک به غذا برای خاورمیانه و منطقه آفریقا، برای بازگشت بزرگ خود به ابوظبی از 20 تا 22 نوامبر 2023 آماده می شود. پس از گذشت دو سال از آخرین دورۀ موفق، این نمایشگاه با Horti Agri Next (HAN) MEA با توانمندی نیروهای خود، زنجیره ارزش را از دانه به غذا گسترش می دهد و پاسخ صنعت به برقراری ارتباط حضوری و پرورش روابط تجاری ارزشمند، بیش از حد انتظار مثبت است.

بخش های دامپروری، کشاورزی و باغبانی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا شاهد یک تحول با سرعت بی سابقه هستند. در مقابل این پس زمینه، انتظار می‌رود VIV و HAN MEA 2023 به عنوان رویدادهای متمرکز در هفته امنیت و غذای کشاورزی ابوظبی ظاهر شوند.

تولید پروتئین حیوانی با کشت: ترکیبی از امکانات دو رویداد

محل مشترک VIV MEA و HAN MEA 2023 فرصتی منحصر به فرد برای کاوش در کل طیف صنعت کشاورزی است. این رویدادها بر ارتباط متقابل تولید حیوانات، کشاورزی دقیق، کشت روستایی و تکنیک های پیشرفته باغبانی تأکید دارند. با نشان دادن اینکه چگونه پیشرفت ها در یک بخش می تواند نوآوری ها را در کل زنجیره تامین تولید مواد غذایی تسریع کند، این دو نمایشگاه تجاری در منطقه ای که در تلاش برای افزایش خودکفایی غذایی است، اهمیت ویژه ای دارند.

نکات برجسته کلیدی

FoodTech Transition Square: یک افزوده کاملاً جدید به رویداد، میدان انتقال FoodTech در سالن 6 میزبان مجموعه ای از جلسات، از جمله بحث های پانل AgritectureXchange به رهبری مدیر عامل کشاورزی CEO، "هنری گوردون اسمیت" و همچنین نشستی در یک میزگرد برای روز اول خواهد بود. از سویی یک برنامه ویژه توسط اداره ایمنی و غذای کشاورزی ابوظبی (ADAFSA) برگزار می شود.

HubOrange، مرکز مرغداری هلند، Green House Delta هلند و بسیاری دیگر از رهبران صنعت نیز با جلسات پر جنب و جوش در طول این سه روز همکاری خواهند کرد.

کنفرانس Aquafeed Extrusion & Nutrition: در 19 نوامبر در اتاق Capital Suite 13 ADNEC، کنفرانس یک روزه ای که توسط ناشران Perendale برگزار می شود، بر موضوعات تولید و اکستروژن خوراک آبزیان همراه با تغذیه و پرورش ماهی و میگو متمرکز خواهد بود.

موضوع کنفرانس "توسعه و سرمایه گذاری Aquafeed" است و دانش، راه حل و تحقیق را برای همه در صنعت آبزی پروری ارائه می کند.

میز گرد بازاریابی طیور (PMRT): MEAP، WATT Global Media و VIV برای ویرایش سوم خود، دانشگاهیان، تکنسین ها، تولیدکنندگان طیور، فرمانداران و مصرف کنندگان نهایی را در یک میز گرد گرد هم می آورند تا راه حل ها و شفاف سازی هایی را برای پیش بینی آینده ارائه کنند. عدم قطعیت ها و آنچه در آینده خواهد آمد را نمی توان به طور کامل پیش بینی کرد، اما بر اساس اطلاعات موجود، انتظار می رود شهرهای هوشمند، بازاریابی هوشمند، کشاورزی هوشمند و در نتیجه مشکلات «هوشمند» در جاده های آینده نزدیک باشد.

برای اطلاع از برنامه دقیق جلسات و عناوین، لطفاً به https://www.vivmea.nl/conference-program

مراجعه کنید.

 

پرورش ارتباطات: Horti Agri Next MEA 2023

اولین نسخه HAN MEA 2023 فرصتی منحصر به فرد برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا به دنیای باغبانی پیشرفته بپردازند. این رویداد به بررسی رشد دقیق، آبیاری هوشمند، کشاورزی عمودی و موارد دیگر می پردازد، و ارتباطات مشترک بین محققان، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان فناوری را برای پیشبرد صنعت باغبانی تقویت می کند.

اقدام: 7 روز باقی مانده است!

با تکمیل ثبت نام آنلاین قبل از شروع نمایش، شرکت کنندگان می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند، فرصتی برای ثبت نام در کنفرانس ها و بحث های پنل انتخابی خود داشته باشند و بازدید خود را به طور موثر برنامه ریزی کنند.

این فرآیند ساده، ارزش را برای شرکت کنندگان به حداکثر می رساند، و آنها را قادر می سازد تا هر جلسه روشنگری را جذب کنند، ارتباطات ارزشمندی ایجاد کنند و راه حل های نوآورانه را کشف کنند.

برای ثبت نام آنلاین در رویدادها به www.vivmea.nl یا www.hortiagrinext.com مراجعه کنید.

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .