پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

رئیس جمهور وارد فرودگاه چهار محال و بختیاری شد

AA-_298.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 25/8/1402

رئیس جمهور کشورمان صبح امروز پنجشنبه در دور دوم سفرهای استانی وارد فرودگاه بین‌المللی شهرکرد شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی از مسوولان استانی قرار گرفت.

وزیران آموزش و پرورش، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو، ورزش و جوانان، کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی، معاون علمی، فناوری و اقتصادی دانش بنیان رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه و روحانیت، رئیس مرکز ارتباطات مردمی رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد و معاون کل سازمان برنامه و بودجه کشور در این سفر یک روزه، آیت‌الله رئیسی را همراهی می‌کنند.

بهره‌برداری از ۵۰ کیلومتر بزرگراه، افتتاح چهار هزار واحد مسکن شهری و روستایی در قالب طرح نهضت ملی، آغاز عملیات اجرایی ۱۲ هزار واحد مسکونی و واگذاری ۴۰۰ قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت و آماده‌سازی ۲۰۰ هکتار زمین، افتتاح طرح توسعه چادر مشکی حجاب در شهرکرد، توسعه صنایع فولاد، بهره‌برداری از ۲ هزار هکتار آبیاری نوین، ۶ طرح آبرسانی به زمین‌های کشاورزی و تعریض و ایمن‌سازی ۳۰۰ کیلومتر جاده ارتباطی، افتتاح ساختمان پارک علم و فناوری و بهره‌برداری از ۱۱۰ کیلومتر شبکه فیبرنوری شهری و ۴۳۰ کیلومتر فیبرنوری روستایی، سخنرانی در مُصلای امام خمینی(ره) شهرکرد، دیدار با سران طوایف، دیدار با قشرهای خاص، نشست با مسوولان آب و فاضلاب و بنیاد نُخبگان، حضور در شورای اداری و نشست مطبوعاتی از برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان چهارمحال و بختیاری است..... ‌................... .. .......... /...................... کد 298 AA

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .