دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

سهمیه اقلام تنظیم بازار هیات‌های مذهبی اعلام شد

Gg-_127.jpg

کشاورزی آینده جهان: 17/04/1403

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به سهمیه اقلام تنظیم بازار ویژه هیات‌های مذهبی گفت: با فرا رسیدن ماه محرم و صفر، بیش از ۸ هزار تن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیات‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.

جبرئیل برادری در مورد تخصیص سهمیه تنظیم بازار اقلام و کالاهای ضروری ویژه محرم برای هیات‌های مذهبی اظهار داشت: این کالاها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.

وی افزود: این اقلام به هیات‌‌های مذهبی با معرفی‌نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد جهت اقامه عزای سید الشهدا (ع) عرضه می‌‌شود.

برادری بیان کرد: این اقلام شامل ۷۵۰ تن گوشت قرمز، ۲۶۵۰ تن گوشت مرغ، ۳۲۰۵ تن برنج و ۱۴۰۰ تن شکر است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیات‌های مذهبی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده است توزیع این کالاها با معرفی‌نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهر تهران و مباشرین در سطح شهرستان صورت گیرد.

وی تصریح کرد: هیات‌های مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه به سردخانه‌های تهرانپارس و هشت شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات و امور مساجد برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

برادری در خصوص قیمت این کالاها گفت: برنج با قیمت هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان، شکر ۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد (میانگین) ۳۰۰ هزار تومان و گوشت مرغ منجمد ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در این طرح عرضه خواهد شد.

به گفته وی، توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با توزیع مناسب در راستای رفع نیاز هیات‌‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداریم.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران یادآور شد: رمز ماندگاری اسلام محرم و صفر است و همه ما وظیفه داریم در حد توان و امکان خود نسبت به برگزاری مجالس سیدالشهدا (ع) کمک و یاری به هیات‌‌های مذهبی داشته باشیم...... .... ............................،....... //................. // کد 127G

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .