جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته 30 تیر در تهران برگزار می‌شود

 

Gg-_159.jpg

کشاورزی آینده جهان: 19/04/1403

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته (ایران پلکس 1403) از سی تیر تا دوم مرداد ماه با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مجید موافق قدیری رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه در نشستی با خبرنگاران ضمن بیان خبر فوق افزود: این نمایشگاه به منظور معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌های داخلی و انتقال دانش، فناوری و تجربیات و آشنایی با شرکت‌های موفق خارجی در عرصه دام و طیور و فرآورده‌های لبنی و همچنین فراهم‌سازی زمینه‌‌های جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی با همکاری وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که برپایی این نمایشگاه در دو بخش عمومی و تخصصی است، ادامه داد: علاوه بر ۴۰۰ شرکت داخلی که در این نمایشگاه حضور می‌یابند، نمایندگی‌هایی از شرکت‌های معتبر فعال در ایران از ۱۴ کشور از جمله آلمان، روسیه، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، دانمارک، فرانسه، هلند، کره جنوبی و آسیای میانه در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

موافق قدیری با اشاره به شعار اصلی نمایشگاه مبنی بر «خوراک دام محور توسعه پایدار» افزود: اسامی روزهای نمایشگاه هم «تکنولوژی و فناوری‌های نوین، صادرات و توسعه پایدار، امنیت غذایی و برنامه هفتم توسعه و رونق تولید و اشتغالزایی» انتخاب شد که برای هر روز برپایی سمینارهای تخصصی با حضور فعالان بخش و یکی از معاونان وزارت جهادکشاورزی تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرنگار کاج پرس  و به استناد پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی؛ زمان بازدید بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور ۸ صبح الی ۱۵ عصر تعیین شده است..........................،.. ..... //................. // کد 159G

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .