یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

فعالیت ۳۰۰ فروشندگی فعال توزیع مواد سوختی وابسته به تعاون روستایی در سطح روستاهای استان کرمانشاه

اخبار کشاورزی:  فعالیت ۳۰۰ فروشندگی فعال توزیع مواد سوختی وابسته به تعاون روستایی در سطح روستاهای استان کرمانشاه

کاج پرس: 14/7/1400

ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از فعالیت ۳۰۰ واحد فروشندگی فعال توزیع مواد سوختی در سطح روستاهای استان خبر داد و گفت: این فروشندگی‌های توزیع سوخت روستایی جمعیت ۹۰۰ هزار نفری روستایی در سطح استان را تحت پوشش دارند.

این مقام مسئول در حوزه جهاد کشاورزی استان اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۳۱ میلیون لیتر انواع مواد سوختی توسط این مراکز میان روستاییان استان توزیع گردیده است.

وی افزود: این مواد سوختی شامل نفت سفید، نفت گاز، گاز مایع و بنزین بوده که هر ساله در ۶ ماهه دوم با توجه به شروع فصل سرما و آغاز کشت محصولات کشاورزی و به تبع آن استفاده از ماشین آلات کشاورزی مصرف و تولید نفت سفید و نفت گاز افزایش چشمگیری خواهد داشت.

صفایی افزود: در سال گذشته بیش از ۱۰۲ میلیون لیتر انواع مواد سوختی توسط تشکل‌های وابسته به تعاون روستایی توزیع گردیده است.

وی در ادامه از خدمات رسانی به کشاورزان و روستاییان به عنوان یکی از مهم‌ترین وظایف تعاون روستایی یاد نمود و گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته و تعامل با شبکه تحت پوشش اقدامات خوبی برای حمایت از کشاورزان و روستاییان در استان در حال انجام می‌باشد.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه، صفایی یکی دیگر از اهداف شبکه تعاون روستایی را کمک به تحقق تولید در روستاها عنوان نمود و اظهار داشت: در صورت افزایش تولید و مانع زدایی از آن کشاورزان ترغیب به ماندگاری در روستاها خواهند شد.......کدB350

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

کانال تلگرام: https://t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .