یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

پیام وزیر جهاد کشاورزی به مناسبت روز ملی دامپزشک:

دستیابی به هدف «غذای سالم، انسان سالم» از مسیر تحقق سلامت دام می‌گذرد

اخبار کشاورزی:  پیام وزیر جهاد کشاورزی به مناسبت روز ملی دامپزشک:  دستیابی به هدف «غذای سالم، انسان سالم» از مسیر تحقق سلامت دام می‌گذرد

کاج پرس: 14/7/1400

وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، ضمن تبریک ۱۴ مهرماه روز ملی دامپزشکی به فعالان حوزه دامپزشکی کشور، گفت: نیل به هدف والای «غذای سالم، انسان سالم» در جامعه از مسیر دشوار تحقق سلامت دام می‌گذرد که مجموعه دامپزشکی کشور نشان داده است توانمندی تحقق کامل آن را دارد.

در پیام «سید جواد ساداتی نژاد» آمده است: ۱۴ مهر ماه، روز ملی دامپزشکی را به تمامی کارکنان عرصه‌های مختلف اجرایی، تحقیقاتی و آموزشی دولتی و غیر دولتی دامپزشکی به پاس خدمات ارزشمند و موثرشان، تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: این روز، فرصتی مغتنم برای بزرگداشت خدمات صاحبان حرفه شریفی است که در راستای ارتقای بهداشت عمومی و حفظ و صیانت از سرمایه دامی کشور از طریق کنترل، پیشگیری و ریشه کنی بیماری‌های قابل انتقال انسان و حیوان و نیز بیماری‌های واگیردار دامی و همچنین تضمین سلامت فرآورده‌های خام دامی به واسطه اعمال نظارت‌های مستمر بهداشتی از مزرعه تا سفره فعال بوده و بدین ترتیب نقشی مهم در توسعه پایدار و اشتغال در کشور ایفا می‌کنند.

ساداتی نژاد خاطر نشان کرد: روشن است که تعهد بالای متولیان بخش‌های گوناگون آموزشی، تحقیقاتی، اجرایی و صنفی دامپزشکی در اتخاذ هماهنگی بین بخشی، ضامن حمایت‌های لازم برای عملیاتی شدن برنامههای مبتنی بر سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت و اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وی تاکید کرده است: وزارت جهاد کشاورزی در راستای حمایت و پشتیبانی همه جانبه از مجموعه دامپزشکی کشور، تمامی توان و پتانسیل‌های موجود را در به فعلیت رساندن اهداف مدون آن به کار خواهد بست.

به گزارش کاج پرس به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، ساداتی نژاد خاطر نشان کرد: نیل به هدف والای «غذای سالم، انسان سالم» در جامعه از مسیر دشوار تحقق سلامت دام می‌گذرد که مجموعه دامپزشکی کشور نشان داده است توانمندی تحقق کامل آن را دارد.........کدB361

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

کانال تلگرام: https://t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .