یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پگاه همدان پیشتاز در ارتقای کیفیت، نوآوری و صادرات

 

 

کاج پرس - 15/ 07/ 1400

به دنبال انتشار خبر تولید محصولات جدید مانند پنیر یواف غنی شده و کشک لیوانی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه همدان در اوایل مهرماه؛ جعفر خلیلی، مدیرعامل پگاه همدان این بار خبر از ارسال یک محموله صادراتی به کشور عراق داد.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، محموله صادراتی شرکت شیر پاستوریزه پگاه همدان با نشان «آویسا»، به عراق ارسال شد.

جعفر خلیلی مدیرعامل پگاه همدان در این باره گفت: این محموله مطابق گواهینامه‌ های ثبت صادراتی و با نشان «آویسا» به کشور مقصد(عراق) صادر شده است.

گفتنی است خلیلی طی خبری در دوم مهرماه اعلام کرده بود: ارتقای کیفیت، نوآوری و افزایش حجم صادرات از اهداف استراتژیک پگاه همدان است.

وی همچنین در خصوص محصولات جدید این شرکت گفت: پنیر یواف غنی شده و کشک لیوانی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه همدان، تولید و روانه بازار شد.

خلیلی ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای سیاست ‌های صنایع شیر ایران مبنی بر توسعه بازار و حفظ سلامت بیشتر مصرف کنندگان، پنیر تازه یواف غنی شده با ویتامین D۳با طرح جدید و کشک لیوانی ۳۸۰ گرمی، تولید و به بازار عرضه شد.

در این رابطه باید یادآور شد: با گذشت کمتر از دو هفته از اعلام خبر فوق شاهد ارسال نخستین محموله صادراتی به کشور عراق و تحقق هدف ارزآوری از تولیدات لبنی با کیفیت، توسط شرکت پگاه همدان هستیم.

 

------------------------------------

به شبکه های اجتماعی ما بپیوندید:

کانال تلگرام: http://www.t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .