یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

پرداخت پول خرما نخلداران بزودی آغاز خواهد شد

اخبار کشاورزی:  پرداخت پول خرما نخلداران بزودی آغاز خواهد شد

 

کاج پرس: 21/7/1400

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در دیدار با نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت هزینه خرما نخلداران خبر داد. حجت الاسلام‌ ناصری‌نژاد، نماینده شادگان در این دیدار ضمن تشکر از دولت بابت طرح خرید تضمینی خواستار سرعت بخشیدن به فرآیند خرید شد.

حجت الاسلام ناصری‌نژاد با اشاره به اینکه امرار معاش عمده مردم شادگان از طریق نخل‌داری است گفت: علی‌رغم شرایط سخت اقتصادی، تحریم و کمبود اعتبارات، دولت کار جهادی انجام داده و سازمان تعاون روستایی ایران نیز علی‌رغم مشکلات مالی که دارد، دستور خرید تضمینی را صادر کرد و این‌ کار بزرگی بود.

در این دیدار دکتر قادری فر با اشاره به مشکلات به ارث رسیده در سازمان، وعده داد که در دوره مدیریت جدید، نگاه انفعالی در سازمان تعاون روستایی به نگاه فعالانه و‌ جهادی تبدیل شود و تمهیدات دقیقی برای سال آینده خواهیم داشت.

به گزارش کاج پرس به نقل از پات، مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به چالش‌های موجود در فرایند بسته‌بندی و جمع‌آوری خرما وعده داد که به زودی با تدبیر صورت گرفته انبارهای موجود در شادگان تخلیه شده و پول نخل داران نیز پرداخت خواهد شد................... کدC75

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

کانال تلگرام: https://t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .