چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

وزیر جهاد کشاورزی خبرداد:

عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت

L_-21.jpg

کاج پرس: 23-08-1401

وزیر جهاد کشاورزی بر افزایش نظارت‌ها و تنظیم بازار کالاهای اساسی کشاورزی از جمله محصولات پروتئینی تاکید کرد و گفت: عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در راستای مدیریت بهینه بازار در دستور کار قرار گرفته است.

«سید جواد ساداتی نژاد» در جلسه قرارگاه امنیت غذایی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در راستای مدیریت بهینه بازار در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: به همین منظور عرضه مستقیم مرغ منجمد به خرده‌فروشی‌ها در سامانه تامین و توزیع کالاهای اساسی (ستکاوا) در حال انجام است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آغاز بارش‌های پاییزی گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته و با استفاده از دانش فنی موجود، مولفه‌های اقلیمی موثر در وقوع پدیده‌های جوی از جمله دما، بارش، رطوبت و ... به صورت لحظه‌ای رصد و هشدارهای لازم به کشاورزان داده خواهد شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، ساداتی نژاد ادامه داد: امیدواریم در سال زراعی پیش رو به واسطه برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد کاهش میزان خسارت‌های ناشی از رخدادهای طبیعی باشیم.............. ...... //.... کد 21L

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .