پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی و مهارتی بین سازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای

L_-61.jpg

کاج پرس: 26-08-1401

مدیر سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: بمنظور فراهم آوردن بستر همکاری و توسعه فعالیت‌های آموزشی مهارت محور و استفاده از ظرفیتهای متقابل در حوزه‌های مرتبط و همچنین کمک به توسعه فعالیت‌های مهارتی در شبکه‌های تعاونی و تشکل‌های بخش کشاورزی استان، تفاهم نامه همکاری آموزشی و مهارتی بین سازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی منعقد می‌گردد.

میر جمال ساداتی افزود: برنامه ریزی برای آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه ای جهت بهره مندی ارکان و اعضای بیش از ۳۰۰ تشکل فراگیر در استان از اهداف انعقاد این تفاهم نامه می‌باشد.

وی تصریح کرد:جامعه هدف این تفاهم نامه شامل کشاورزان، بهره برداران، کارجویان و علاقمندان ورود به بخش کشاورزی و تعاونی‌ها می‌باشد و آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه ای بدون تردید در ارتقا شاخص‌های کیفیت زندگی روستایی تاثیرگذار خواهد بود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز در این خصوص بیان داشت: هدف اصلی این پروژه، افزایش مهارت‌های فنی، توسعه آموزش‌های فنی و حرفه ای، ایجاد مهارت در علاقه مندان و بهره برداران بخش کشاورزی و تقویت شرکتهای تعاونی روستایی و کشاورزی می‌باشد.

به گزارش کاج پرس به نقل از سازمان تعاون روستایی، صلاح خان احمدزاده اظهار امیدواری کرد با ارائه آموزش و خدمات کمک آموزشی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، نسبت به توسعه و راه اندازی کسب و کارهای مهارتی نوآورانه پایدار در مجموعه مشاغل وابسته بر پایه پتانسیل منطقه ای در استان گام‌های موثری برداشته شود............. //.... کد 61L

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .