سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

برگزاری نشست ایران، روسیه و ترکیه با موضوع غلات در مسکو

 

 

 

 

 

 

M_201.jpg

 

 

 

 

 

 

کاج پرس: 24-10-1401

سه کشور روسیه، ایران و ترکیه به منظور بررسی راهکارهای توزیع عادلانه غلات در سراسر جهان و رفع موانع موجود، برای جلوگیری از بحران مواد غذایی با یکدیگر همکاری می‌کنند.

بررسی راهکارهای توزیع عادلانه غلات در سراسر جهان و رفع موانع موجود،برای جلوگیری از بحران مواد غذایی با حضور مقامات وزارت کشاورزی، گمرکی و بانکی روسیه، ترکیه و ایران و همچنین تشکل‌های مربوطه و شرکت‌های بزرگ صادرکننده روسی و وارد کننده ایرانی و ترک، روز دهم فوریه سال ۲۰۲۳ ( جمعه 21 بهمن) در هتل ردیسون کالکشن مسکو برگزار خواهد شد.

در این همایش به مشکلات و موانع موجود در تامین غلات از جمله اموربانکی ومالی، لجستیکی و گمرکی پرداخته خواهد شد.

این همایش در نظر دارد تا همزمان گفت و گو مستقیم بین صادرکنندگان و واردکنندگان غلات و محصولات کشاورزی ایجاد نماید تا بتوان از طریق دو کشور ترکیه و ایران ترانزیت محصولات کشاورزی روسیه به کشورهای دیگر تسهیل کرد.

این همایش مصادف با آخرین روز نمایشگاه پروداکسپو ( موادغذایی و محصولات کشاورزی ) روسیه برگزار می‌شود که شرکت کنندگان ضمن حضور در همایش امکان بازدید از این نمایشگاه را نیز خواهند داشت.

در این فوروم به مشکلات و موانع موجود در تامین غلات از جمله بانکی و فاینانسی -لجستیکی-گمرکی پرداخته خواهد شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، این فوروم در نظر دارد تا همزمان گفت و گو مستقیم بین صادرکننده و واردکننده در زمینه غلات و محصولات کشاورزی ایجاد نماید تا بتوان از طریق دو کشور ترکیه و ایران ترانزیت محصولات کشاورزی روسیه به کشورهای دیگر تسهیل گردد....... ..........‌......................... /کد 200 M

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .