چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

افتتاح نمایشگاه بین‌المللی خرما و صنایع وابسته در بوشهر

 

M_220.jpg

کاج پرس: 28-10-1401

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خرما و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه کشاورزی، دام و طیور در بوشهر گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خرما و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه کشاورزی، دام و طیور اظهار کرد: چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خرما و صنایع وابسته در ۵۵غرفه به مساحت یکهزار و ۹۰۰مترمربع و با شرکت ۱۰استان کشور برپا شده است.

حسین نامور افزود: این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۱۷تا ۲۲پذیرای بازدیدکنندگان است.

وی ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی خرما و صنایع وابسته سالانه میزبان بازدید کنندگان زیادی از اقصی نقاط ایران وکشورهای خارجی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر اضافه کرد: همزمان با نمایشگاه بین المللی خرما، نخستین نمایشگاه کشاورزی، دام و طیور شامل ۴۰غرفه و به مساحت یکهزار و ۳۰۰مترمربع برپا شده است.

وی اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات، دستیابی به پدیده‌های نوین علمی، تسهیل در ارتباط بین شرکت‌ها و دستگاه‌ها و میعادگاهی برای فعالان اقتصاد کشور است.

نامور ادامه داد: برگزاری این نمایشگاه‌ها تاثیر بسزایی نیز در بهبود اقتصاد محلی استان بوشهر دارد از این رو همواره نسبت به برگزاری این نمایشگاه اهتمام ویژه‌ای می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهریادآور شد: استان بوشهر ۲۵عنوان نمایشگاهی دارد که از این شمار عنوان ۱۱مورد آن در سال جاری برگزار شده است.

وی اضافه کرد: از ۱۱نمایشگاه برگزار شده هشت نمایشگاه تخصصی است و در مجموع نیز منجر به برپایی یکهزار و ۴۰۰غرفه و حضور یکهزار و ۵۰۰نفر غرفه دار از سایر استان‌ها در استان بوشهر شده است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، نامور ادامه داد: برپایی ۱۱نمایشگاه در بوشهر منجر به انعقاد قراردادهایی با اعتبار بیش از ۸۰۰میلیارد ریال شده و ۱۰۰میلیارد ریال نیز به حوزه حمل و نقل این استان کمک کرده است......‌......................... /کد 220 M

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .