جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی:

عزم مجلس برای پشتیبانی از صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در بودجه ۱۴۰۲

 

_عسکری-300x151.jpg

کاج پرس: 04-11-1401

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه ۱۴۰۲و برنامه هفتم توسعه حمایت جدی از صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی خواهیم کرد.

« محمدجواد عسکری » افزود: در راستای توسعه بخش کشاورزی باید از صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی حمایت کنیم.

رییس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: حمایت از این صندوق‌ها، سیاست نظام جمهوری اسلامی و دولت مردمی سیزدهم است.

عسکری تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون کشاورزی رویکرد ما این است که مسیر را هموار کنیم تا ظرفیت‌ها مشخص و به عرصه بیایند و اعتمادسازی انجام شود.

رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت امنیت غذایی باید از همه ظرفیت‌های صندوق‌ها به خصوص صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استفاده کنیم.

وی با اشاره به بودجه ۱۴۰۲و برنامه هفتم توسعه گفت: در بودجه ۱۴۰۲و برنامه هفتم توسعه حمایت جدی از صندوق‌های حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی خواهیم کرد.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، عسکری معتقد است: صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی می‌تواند به موقع به تولیدکنندگان کمک کند.......................................... /کد 30 N

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .