جمعه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی:

امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان منابع طبیعی و معاونت تولیدات امور دامی برای کاشت ۱۰میلیون اصله نهال توت

N_36.jpg

کاج پرس: 04-11-1401

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و معاونت تولیدات امور دامی وزارت جهاد کشاورزی با هدف اجرای طرح مردمی تولید و کاشت یک میلیارد نهال و توسعه صنعت نوغانداری منعقد شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی سازمان منابع طبیعی، عباسعلی نوبخت و حسین دماوندی‌نژاد روسای دو معاونت وزارت جهادکشاورزی در نشستی بدین منظور که شامگاه یکشنبه دوم بهمن ماه برگزار شد، با بررسی ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های این دو حوزه، برنامه‌ریزی لازم برای تولید ۱۰میلیون اصله نهال توت را انجام داده و برای اجرایی کردن این هدف تفاهم‌نامه‌ای امضا و مبادله کردند.

بر اساس این تفاهم‌نامه، سازمان منابع طبیعی و معاونت تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی عملیات تولید ۱۰میلیون نهال توت را آغاز کرده و دستورات لازم را برای اجرایی کردن آن به مدیران تخصصی دو حوزه صادر شد.

انجام این اقدام علاوه بر افزایش فضای سبز و توسعه درختکاری، موجب توسعه صنعت نوغانداری و ایجاد اشتغال در بین مردم محلی و جوامع روستایی خواهد شد و در بهبود معیشت و درآمد زارعان و جنگل‌نشینان بسیار موثر خواهد بود.و................................................... /کد 36 N

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .