سه شنبه, ۰۱ فروردین ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران خبر داد:

آغاز توزیع ۶ هزار تن سیب و پرتقال شب عید استان تهران از امروز

 

N_300.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 23/12/1401

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از آغاز توزیع ۶ هزار تن میوه شب عید و ایام نوروز شامل سیب درختی و پرتقال از امروز سه شنبه 23 اسفند در میادین شهرداری استان تهران خبر داد.

« جبرئیل برادری » افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، میوه مورد نیاز روزهای پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروزی به اندازه کافی در استان تهران تامین و ذخیره سازی شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اظهار داشت: از این میزان چهار هزار تن سیب و ۲ هزار تن پرتقال برای توزیع از طریق میادین تره بار شهرداری توسط جهاد کشاورزی تامین شده که از فردا با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: توزیع میوه شب عید از فردا(سه شنبه) از طریق غرف میادین درسطح شهر تهران و بازارچه مکان های منتخب درسطح شهرستان های استان انجام می‌گیرد و تا ۱۵فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا؛ برادری با بیان اینکه مردم نگرانی از بابت خرید میوه مورد نیازشان نداشته باشند، افزود: تیم‌های بازرسی سازمان جهاد کشاورزی استان برای جلوگیری از گران‌فروشی و هر گونه موارد تخلف تشکیل و نظارت‌ها از واحدهای عرضه و بازار میوه و تره بار افزایش یافته است............ .... -کد 300 N

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .