سه شنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی

برگزاری اولین نشست مشورتی کمیته ارزی کالاهای اساسی دفتر خدمات بازرگانی در سال جاری

committee

سه شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۶

کشاورزی آینده جهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی:

دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهادکشاورزی در هماهنگی با بخش خصوصی، اولین نشست مشورتی سال جاری را در قالب کمیته (کارگروه) ارزی کالاهای اساسی برگزار کرد.

به گزارش پکشاورزی آینده جهان به نقل از ایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، سرپرست دفتر خدمات بازرگانی گفت: جلسات کمیته برای بررسی مسایل و رفع موانع به صورت ماهانه برگزار می‌شود.

میثم جاهدی افزود: قیمت جهانی کالاهای اساسی و نهاده‌ها در نشست نهم اردیبهشت‌ ماه سال جاری با حضور انجمن‌ها و اتحادیه‌های بخش خصوصی و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی متشکل از سازمان بازرسی کل کشور، حراست و دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد به همراه مدیران معاونت توسعه بازرگانی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی از آمادگی بیش از پیش معاونت بازرگانی برای همکاری با فعالان اقتصادی خبر داد و گفت: آرا و نظرات تشکل‌ها و فعالان تامین کالاهای اساسی، با توجه به رصد بازارهای بین‌المللی و قیمت‌های جهانی این محصولات، مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست دفتر خدمات بازرگانی در پایان یادآور شد: براساس مواد ۱۴و ۱۵قانون گمرک جمهوری اسلامی ایران مراتب پس از بررسی، تأیید و ابلاغ از طریق معاونت توسعه بازرگانی به مجموعه‌های مربوط اعلام خواهد شد.

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید:

t.me/kajpress00

instagram.com/kajpressnews 

ble.ir/@kajpress_ir
eitaa.com/kajpress

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .