سه شنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

کاشت ۵۰ میلیون نهال طی یک روز در کشور نشانه ظرفیت‌هاست

 

B_240.jpg

کشاورزی آینده جهان: 27/2/1402

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: ۵۰ میلیون اصله درخت تنها در یک روز در سطح کشور کاشته شد که نشان از ظرفیت های موجود دارد.

عباسعلی در جریان بازدید از نهالستان‌های استان فارس افزود:: باوجود همه مشکلات در کاشت درخت می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح و مدون بخشی از آسیب‌ها و تخریب‌های وارده به منابع طبیعی را تا حدودی جبران کرد.

نوبخت از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با قرار گاه امام حسن مجتبی (ع) به منظور همکاری در اجرای طرح کاشت یک میلیارد درخت در کشور خبر داد و افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه اعتبارات کلی مورد نیاز برای اجرای این پویش بزرگ سراسری از محل اعتبارات وزارت نفت و از طرف قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در قالب ارائه خدمات اجرایی جذب و تامین خواهد شد.

معاون وزیر کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور ادامه داد: اجرای صددرصدی فعالیت های آبخیزداری نیز از جمله محورهای دیگر این تفاهم نامه همکاری است که امیدوارم اقدامات لازم برای تسریع در اجرایی شدن آن انجام شود.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: براساس این تفاهم نامه مدیریت حفاظت از مراتع طی ۳۰ سال و در چهارچوب ضوابط قانونی با کمک این نهاد لحاظ شده است............... . . . . .. کد 240 B

- - - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .