سه شنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:

ظرفیت استقرار ۲ هزار شرکت دانش بنیان در دهکده‌های فناوری کشاورزی

 

B_251.jpg

کشاورزی آینده جهان: 30/2/1402

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از ظرفیت استقرار ۲ هزار شرکت دانش بنیان در دهکده‌های فناوری بخش کشاورزی خبر داد.

«سید مجتبی خیام نکویی»افزود: قصد داریم با مشوق‌ها و حمایت‌های قانونی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ظرفیت دهکده‌های فناوری بخش کشاورزی را با حضور شرکت‌های دانش بنیان تکمیل کنیم.

رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی اظهار داشت: ما به دنبال فعال تر کردن صندوق پژوهش و فناوری بخش کشاورزی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان هستیم.

خیام نکویی ادامه داد: در حال حاضر ۵۰۰ شرکت دانش بنیان در دهکده‌های فناوری بخش کشاورزی مستقرند و حمایت‌های قابل ملاحظه ای از آنان شده است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، وی انتقال رایگان دانش و فناوری‌های جدید به بخش خصوصی را از برنامه‌های سال جاری این سازمان عنوان کرد و افزود: امسال اعلام کرده ایم دانش و فناوری‌های جدید در حوزه کشاورزی به صورت رایگان در راستای تجاری سازی به بخش خصوصی صورت می‌گیرد و در صورت تجاری سازی، ما ورود می‌کنیم و سهمی در آن خواهیم داش.‌.............................. . . کد 251 B

- - - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .