دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

قیمت جهانی شکر چقدر است؟

 

F__133.jpg

کشاورزی آینده جهان: 1402/06/16

در حال حاضر قیمت هر کیلو شکر در کشور بین ۲۸ (فروش فله‌ای) تا ۳۵ (بسته بندی) هزار تومان است این در حالی است که نرخ هر کیلو شکر بسته بندی در سال گذشته ۲۳ هزار تومان بود. جنگ روسیه و اوکراین قیمت جهانی شکر را در جهان دچار نوسان کرده است.

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ خورشیدی مصادف با ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی قیمت جهانی شکر هر کیلو ۲۶.۷۲ دلار است. پیش بینی می‌شود بالاترین قیمت برای این محصول امروز به ۲۶.۸۸ دلار برسد. همچنین قیمت شکر نسبت به روز گذشته ۰.۱ دلار افزایش را نشان می‌دهد.

اما ممکن است پرسش شود قیمت شکر نسبت به هفته گذشته چقدر تغییر کرده است؟

هر کیلو شکر در روزهای مشابه هفته گذشته یعنی پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ با رقم ۲۵.۰۸ دلار داد و ستد شد که در مقایسه با قیمت روز جاری، ۶.۵۳ درصد یا ۱.۶۴ دلار افزایش قیمت داشته است.

نرخ این محصول نسبت به ۳ ماه گذشته نیز روند افزایشی داشته است.

هر کیلو شکر در روزهای مشابه سه ماه گذشته یعنی چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ با رقم ۲۴.۴۹ دلار داد و ستد شده بود که در مقایسه با قیمت امروز شکر، بیانگر افزایش ۹.۱ درصدی یا ۲.۲۳ دلار است.

به گزارش کاج پرس به نقل از مهر، تغییر قیمت شکر نسبت به سال گذشته یعنی چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ با رقم ۱۸.۰۹ دلار داد و ستد شده بود که در مقایسه قیمت روز جاری، بیانگر افزایش ۴۷.۷ درصدی یا ۸.۶۳ دلار است.............. / ……. /.......،،، کد 133 F

- - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .