دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی:

۴۰۰ تن سیب صنعتی در آذربایجان غربی خریداری شد

F__164.jpg

کشاورزی آینده جهان: 1402/06/21

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی با بیان اعلام خبر آغاز خرید توافقی سیب صنعتی در استان گفت: تاکنون ۴۰۰ تن سیب صنعتی در استان خریداری شده است.

سیدجمال ساداتی در گفتگویی با بیان اینکه ۱۰ مرکز در استان برای خرید سیب صنعتی توافقی در استان ایجاد شده است، افزود: بر اساس برنامه ریزی‌ها ۱۰ مرکز در این سه شهر ارومیه، اشنویه و سلماس، خرید توافقی سیب صنعتی را انجام می‌دهند.

مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان‌غربی گفت: خرید توافقی سیب صنعتی در شهرهای ارومیه، اشنویه و سلماس توسط شبکه تحت نظارت این نهاد آغاز شده است، گفت: باغداران آذربایجان غربی از خرید توافقی سیب صنعتی توسط تعاون روستایی استقبال خوبی داشتند و این شبکه تا امروز ۴۰۰ تن سیب صنعتی خریداری کرده است.

ساداتی ادامه داد: قیمت خرید، توافقی بوده و توسط شورای قیمت گذاری و سیاست‌های حمایتی بخش کشاورزی تعیین می‌شود که البته در راستای حمایت همه جانبه در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: ساماندهی، تجهیز و تعمیرات اساسی مراکز خرید محصولات کشاورزی بر اساس استاندارهای وزارت جهاد کشاورزی یکی از اولویت‌های این سازمان در سال‌جاری است.

به گزارش کاج پرس به نقل از مهر، سالانه ۱.۲ میلیون تن سیب درختی در آذربایجان غربی تولید و روانه بازار می‌شود که از این میزان ۳۰۰ هزار تن سیب صنعتی است....... ./ ……. /.......،،، کد 164 F

- - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .