دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

ظرفیت‌های بورس و فرابورس در صنایع تبدیلی و غذایی به‌کارگیری می‌شود

 

F__180.jpg

کشاورزی آینده جهان: 1402/06/22

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به‌منظور تسریع و تسهیل در اجرای طرح‌های صنایع کشاورزی، استفاده از راهکارها و مدل‌های جدید سرمایه‌گذاری از جمله بورس و فرابورس به‌ویژه در کلان‌پروژه‌ها در دستور کار قرار دارد.

«کریم ذوالفقاری» در گردهمایی سراسری مدیران صنایع تبدیلی و غذایی سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور از حمایت و هدایت سرمایه‌گذاران بخش صنایع تبدیلی و غذایی به سوی سرمایه‌گذاری‌های نوین خبر داد.

وی افزود: با توجه به حجم پروژه‌ها و مبالغ مورد نیاز ریالی و ارزی برای تکمیل طرح‌هایی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد، باید از همه ظرفیت‌های سرمایه‌ای کشور برای تکمیل و به بهره‌برداری رساندن طرح‌های ارزشمند بخش کشاورزی استفاده کرد.

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی خاطرنشان‌کرد: در تلاشیم با همکاری معاونت برنامه‌ریزی اقتصادی و همچنین بانک کشاورزی، برای ۶ ماهه دوم سال اعتبار مناسبی برای توسعه این صنعت لحاظ کنیم.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، نزدیک به ۱۸۰ هزار میلیارد تومان پروژه صنایع تبدیلی و تکمیلی بالای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در کشور وجود دارد که برای تکمیل، نیاز به تامین اعتبار دارند................./ ……. /.......،،، کد 180 F

- - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .