دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان:

نخستین نمایشگاه نان خوزستان در سیلوی اهواز برگزار می‌شود

 

AA-_252.jpg

کشاورزی آینده جهان: 22/8/1402

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان از برگزاری نخستین نمایشگاه نان خوزستان خبر داد و گفت: این نمایشگاه که به عرضه انواع نان‌های سنتی و صنعتی و فرآورده‌های گندم اختصاص دارد از ۲۴ تا ۲۶ آبان در محل سیلوی اهواز برگزار می‌شود.

امید جهان‌نژادیان با اعلام اینکه این نمایشگاه با هدف ارتقاء و بهبود کیفیت نان و آشنایی با فرهنگ‌های غذایی و نان‌های محلی اقوام مختلف استان خوزستان برگزار می‌شود، افزود: در جریان این نمایشگاه، نسبت به پخت نان با آرد کامل به صورت سنتی و صنعتی و نیز فروش نان و فرآورده‌های گندم با تخفیف ویژه اقدام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در برگزاری این همایش، استانداری خوزستان، فرمانداری اهواز، شهرداری اهواز، فرماندهی انتظامی خوزستان، سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، شرکت گاز خوزستان و صدا و سیمای خوزستان حداکثر مشارکت را دارند، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، اتحادیه نانوایان، اتاق اصناف اهواز، جمعیت هلال احمر خوزستان، آتش‌نشانی اهواز و آموزش و پرورش خوزستان نیز همراهی و همکاری حداکثری را در برپایی رویداد مذکور به عمل آورده‌اند.

photo7696734485.jpg

به گزارش کاج برس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدأ)؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان در خاتمه با تأکید بر اینکه نخستین نمایشگاه نان خوزستان طی روزهای چهارشنبه ۲۴ تا جمعه ۲۶ آبان‌ماه جاری، همه روزه از ساعت ۴ عصر تا ۱۰ شب برای بازدید عموم علاقه‌مندان برپا خواهد بود، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در محل سیلوی اهواز واقع در جاده ساحلی غربی برگزار می‌شود... ..................... ........ .. .......... /...................... کد 252 AA

- - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .