چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

معاون عملیات طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان:

سامانه نظارت‌ برخط نانوایی‌های کشور راه‌اندازی شد

AA-_291.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 24/8/1402

معاون عملیات طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان گفت: با راه‌اندازی سامانه نظارت‌ برخط نانوایی‌های کشور، اطلاعات عملکرد نانوایان به‌طور برخط در اختیار وزارت جهاد کشاورزی و بازرسان شورای آرد و نان قرار می‌گیرد.

«کوروش نجم آبادی» درباره نحوه شناسایی و بازرسی نانوایی‌های سراسر کشور توسط طرح هوشمندسازی یارانه‌ها افزود: در سامانه طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان تمامی داده‌های خرید و فروش و تراکنش نانوایی‌ها از سراسر کشور تجمیع می‌شود و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاون عملیات طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان اظهارداشت: آنچه در این سامانه قابل ردیابی است عملکرد واحدهای خبازی است که براساس آمارها خبازی های پرریسک شناسایی و رصد می شوند به طور مثال یک خبازی پرریسک با فروش ۱۶۰۰ قرص نان لواش از یک شماره کارت با ۴ تراکنش در ساعت های ۱۸:۲۱، ۱۸:۲۱، ۱۸:۲۲ و ۱۸:۲۳ تخلف کرده است که تمامی این تراکنش ها به صورت برخط قابل رصد می باشد.

وی تصریح کرد: بنابراین تمامی داده ها در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار می گیرد و سامانه بازرسی که برای همکاران ایجاد شده امکان را فراهم کرده تا به شکل هوشمندتر بازرسی ها را انجام بدهند.

نجم آبادی گفت: بازرسینی که وارد نانوایی ها می شوند می توانند از دستگاه کارتخوان هوشمندسازی یارانه وارد منوی پذیرنده شوند و پس از ورود به منوی بازرسی و اسکن باردکد، وارد منوی خرید و فروش کالا می شوند که در این منو تمامی تخلفات ثبت و مشخص می شود.

به گزارش کاج برس به نقل از ايرنا؛ وی اضافه کرد: پرونده افراد متخلف پس از ارجاع به سازمان تعزیرات حکومتی کشور، برای رسیدگی توسط کد سیمبا (سامانه مدیریت بازرسی؛ مبارزه با گرانفروشی) صادر می شود که تعزیرات می تواند از همان جا رای واحد متخلف را صادر کند.............‌................... .. .......... /...................... کد 291 AA

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .