پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

استقبال عراق از همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در فن بازار برق

 

AA-_294.jpg

کشاورزی آینده جهان: 24/8/1402

در حاشیه نمایشگاه و جشنواره تخصصی صنعت برق، وزیر برق عراق ضمن بازدید از دستاوردهای صنعت برق ایران از ایجاد زمینه همکاری شرکت‌های دانش بنیان ایرانی با عراق استقبال کرد.

"زیاد علی فاضل" وزیر برق جمهوری عراق و" عادل کریم" معاون وزیر عراق در امور تولید به اتفاق هیئت همراه، همزمان با دومین روز از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت برق و نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران از دستاوردهای نوین صنعت برق ایران دیدن کرد.

"مجتبی اکبری" رئیس مرکز بین‌الملل وزارت نیرو که وزیر برق کشور عراق را همراهی می کرد به جزئیات این دیدار و بازدید دو ساعته پرداخت و گفت: وزیر برق عراق ضمن بازدید از توانمندی و دستاوردهای صنعت برق ایران از سالن‌های روشنایی، کنتورسازی‌ها و کابل سازی نیز دیدن کرد.

وی در این زمینه افزود: این مقام مسئول در حوزه انرژی کشور عراق از شرکت‌های توانمند ایرانی که در حوزه برق و انرژی فعال هستند دعوت کرد به منظور ارائه دستاوردهای ارزشمند خود به صورت مستمر و مداوم در عراق حضور یابند.

اکبری یادآور شد: در این دیدار به این نکته اشاره شد که محصولات و کالاهای دانش بنیان صنعت برق ایران که از کیفیت بالایی برخوردار است در مقایسه با محصولات سایر کشورها در این حوزه از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس وزیر برق عراق ضمن استقبال از بهره‌مندی از توان، دانش و ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان صنعت برق ایران در تجهیز صنعت برق عراق، بازسازی خطوط انتقال و نیروگاهی و توزیع برق عراق به تحولات اخیر صنعت برق ایران اشاره کرد.

به گزارش کاج برس به نقل از وزارت نیرو، بنا بر این گزارش وزیر برق جمهوری عراق شامگاه گذشته، سه شنبه با هدف بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران و جشنواره فن بازار صنعت برق و همچنین دیدار و گفت و گو با مسئولان وزارت نیرو وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال نماینده وزیر نیرو قرار گرفت‌................... .. .......... /...................... کد 294 AA

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .