دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی:

تولید گندم با کیفیت در دستور کار است

AA-_320.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 27/8/1402

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تولید گندم با کیفیت در کشور و دستیابی به خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک تلاش می‌کنیم.

علیرضا مهاجر ضمن سفر به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان خوزستان رتبه نخست تولید گندم کشور را به خود اختصاص داد و استان طلایی کشور نام گرفت.

مهاجر افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان خوزستان در تولید انواع محصولات کشاورزی به خصوص گندم، این استان می‌تواند نقش بسزایی را در دستیابی به خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک ایفا کند.

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دستیابی به خودکفایی در تولید محصولات استراتژیک در کشور اشاره و بیان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام عظمای ولایت به فضل الهی و همت کشاورزان و همه دست‌اندرکاران این عرصه باید بتوانیم با افزایش تولید گندم به خودکفایی مطلق این محصول استراتژیک در کشور دست یابیم.

به گزارش کاج برس به نقل از مهر، مهاجر با بیان اینکه تولید نان با کیفیت یکی از موضوعات مهم در تولید گندم است، گفت: ما باید در کنار توجه به کمیت تولید بتوانیم نان با کیفیتی تولید کرده تا ضمن ایجاد سلامت در جامعه نیز به کاهش ضایعات نان کمک کنیم.......... .‌.......‌................... .. .......... /...................... کد 320 AA

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .