جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

هواشناسی ایران ۱۴۰۳/۴/۱۲؛ تداوم رگبار باران در برخی استان‌ها

Gg-_91.jpg

کشاورزی آینده جهان: 12/04/1403

سازمان هواشناسی از تداوم رگبار و رعدوبرق و وزش باد در برخی استان‌ها طی امروز خبر داد و اعلام کرد: از امروز تا پایان هفته در برخی نقاط غرب، جنوب‌غرب، نوار شرقی و بخش‌هایی از مرکز کشور وزش باد شدید و پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، امروز (سه‌شنبه 12 تیرماه) در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، زنجان و ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های قزوین، البرز تهران و سمنان رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

فردا (چهارشنبه 13 تیرماه) در برخی نقاط شمال غرب کشور ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق و وزش باد رخ خواهد داد.

روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (14، 15 و 16 تیرماه) در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش‌بینی شده است.

طی سه روز آینده در برخی نقاط جنوب استان سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و کرمان در ساعات بعدازظهر رشد ابر و احتمال رگبار پراکنده وجود دارد.

بر اساس این گزارش، از امروز تا پایان هفته در برخی نقاط غرب، جنوب‌غرب، نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز در بعضی ساعات وزش باد شدید و پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا رخ می‌دهد.

دریای خزر امروز و فردا و خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی سه روز آینده مواج است.

به گزارش کاج پرس به نقل از تسنیم، آسمان تهران امروز قسمت ابری تا نیمه‌ابری پیش‌بینی شده است که در بعضی ساعات همراه با افزایش باد، گاهی وزش باد شدید و گردوخاک و به‌تدریج کاهش ابر همراه خواهد بود. کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت 24 و 35 درجه بالای صفر است.........../....... .... //................. // کد 91G

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .