جمعه, ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خبرداد:

اعلام قیمت مصوب مرغ و تخم مرغ در سمنان

اخبار کشاورزی:  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خبرداد:  اعلام قیمت مصوب مرغ و تخم مرغ در سمنان

کاج پرس: 18/10/1400

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه قیمت مصوب مرغ در استان ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و تخم مرغ ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان است، گفت: اصناف نباید از این قیمت تخطی کنند.

حسن میرعماد با بیان اینکه با همراهی و همکاری اصناف و ستاد تنظیم بازار، خوشبختانه قیمت مرغ در گستره استان سمنان همواره در اندازه متوسط میانگین اعلام شده کشور بوده است، تاکید کرد: قیمت مرغ در استان ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان است که پایین‌تر از سطح میانگین کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: در زمینه تخم مرغ نیز شرایط چنین است و علی رغم اینکه در برخی استان‌های کشور، قیمت بالاتر از مصوب را شاهد هستیم، در استان این امر حادث نشده و با کمک اتحادیه مرغ تخم گذار و اصناف در تمام مناطق استان این محصول کیلوگرمی ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود و حتی در مواردی قیمت کمتر از این میزان نیز دیده شده است.

* کمبودی نداریم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به وجود بازرسی‌های مستمری توسط بازرسی جهاد و اصناف در استان، تاکید کرد: ۸۰ نیروی بسیج نیز به صورت داوطلب توسط جهاد که مسئول جدید بازرسی‌ها است، آموزش داده شده و از خدماتشان برای بازرسی بهتر استفاده می‌شود.

میرعماد با بیان اینکه تلفن ۱۲۴ در خدمت مردم است تا شکایت‌هایشان را اعلام کنند تا به این موضوعات رسیدگی شود، گفت: چهار هزار تن برنج در استان ذخیره شده و در نتیجه کمبودی در زمینه تأمین این قلم کالا برای مردم وجود ندارد.

به گزارش کاج پرس به نقل از مهر، وی با بیان اینکه ۵۰۰ تن مرغ در انبارهای استان ذخیره شده است، گفت: کمبودی در زمینه گوشت قرمز و سفید نیز در استان نداریم و شرکت پشتیبانی امور دام گوشت و مرغ را خریداری و ذخیره می‌کند تا تنظیم بازار بر هم نخورد..................... . ........ کدF 9

------------

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .