پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

تأکید معاون اول رئیس جمهور بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان

اخبار کشاورزی:  تأکید معاون اول رئیس جمهور بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان

کاج پرس: 19/10/1400

محمد مخبر در دیدار با مدیران عامل اتحادیه‌های مرکزی کشور بر لزوم استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان به‌منظور افزایش بهره‌وری حوزه کشاورزی تأکید کرد.

شنبه 18 دی ماه 1400 نشست هم‌اندیشی با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و مدیران عامل اتحادیه‌های مرکزی در دفتر معاون اول برگزار گردید.

در این نشست معاون اول رئیس جمهور ضمن اشاره به ظرفیت‌های بالای اتحادیه‌ها و تعاونی‌های روستایی بر لزوم افزایش بهره‌وری و استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تأکید کرد.

محمد مخبر با بیان اینکه بیش از 90 درصد بخش کشاورزی مردمی است افزود: اگر بتوانیم تمامی بخش کشاورزی را به خود مردم واگذار نمائیم می‌توان یک نمونه موفق برای سایر بخش‌های اقتصادی کشور ارائه نمائیم.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، در ابتدای این نشست که با حضور سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی و اسماعیل قادری فر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستای ایران برگزار شد، مدیران عامل اتحادیه‌های مرکزی به بیان موضوعات و مسائل حوزه تخصصی اتحادیه خود پرداختند............. کدF 17

------------

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .