جمعه, ۰۱ بهمن ۱۴۰۰

بررسی عملکرد حوزه فنی مهندسی پگاه با حضور مدیرعامل

 

 

کاج پرس - 19/ 10/ 1400

در نشست هم اندیشی معاونین و مدیران فنی صنایع شیر ایران و شرکت های تابعه، با حضور مدیرعامل صنایع شیر ایران، عملکرد فعالیت های فنی مهندسی پگاه پایش و ارزیابی شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در این نشست عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران بر ضرورت بهره مندی از توانمندی، قابلیت و ظرفیت های حوزه فنی مهندسی شرکت تاکید کرد.

قدوسی، بکارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا را یک اولویت اساسی در مجموعه مدیریتی شرکت صنایع شیر ایران برشمرد و افزود: استانداردسازی و ساماندهی در این حوزه منجر به افزایش سوددهی مجموعه خواهد شد.

وی با اشاره به منشور کاری حوزه فنی مهندسی؛ بهینه سازی مصرف انرژی، استقرار سیستم مدیریت و کنترل پروژه ها، اجرای پروژه های فنی با استفاده از استاندارد سازی و رعایت اصول فنی مهندسی، توجه به سیاست های ترغیبی و انگیزشی با هدف اعتلای تقویت نشاط و بالندگی و افزایش کارآمدی در این حوزه را مورد تاکید قرار داد.

محمد سیاح، مدیر فنی مهندسی شرکت صنایع شیر ایران نیز گزارش کامل از پروژه های جاری و اساسی، پروژه های بهره برداری شده در سال ٩٩ و شش ماهه ١۴٠٠، موضوع نگهداری و تعمیرات و درصد بکارگیری آ‌ن ها و هزینه های قطعات و قطعات مورد استفاده در سیستم نگهداری و تعمیرات و سرویس های دوره ای، وضعیت انبارهای فنی، میانگین عمر تجهیزات و ماشین آلات و صرفه جویی ریالی حاصل از اقدامات و ابتکارات فنی مهندسی و ساخت دستگاه در حوزه فنی مهندسی را تشریح کرد.

معاونین و مدیران فنی مهندسی شرکت نیز به ارائه توانمندی، کارآمدی ظرفیت های حوزه فنی مهندسی پرداختند.

گفتنی است، در این جلسه منشور کاری حوزه فنی مهندسی شرکت صنایع شیر ایران توسط قدوسی رونمایی و به شرکت های گروه ابلاغ شد.

 

------------------------------------

به شبکه های اجتماعی ما بپیوندید:

کانال تلگرام: http://www.t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .