پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:

مدیرکل هماهنگی آرد و نان خبر داد:

بهره‌برداری سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور از ۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۰

اخبار کشاورزی:  مدیرکل هماهنگی آرد و نان خبر داد:  بهره‌برداری سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور از ۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۰

کاج پرس: 20/10/1400

مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران از آغاز بهره‌برداری سراسری سامانه فروش آرد کشور (سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور) از ۲۵ دی‌ماه اعلام کرد.

به گزارش کاج پرس از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ «محمدحسن جلالی» افزود: با توجه به برنامه‌ریزهای انجام شده، سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به طور کامل از ۲۵ دی‌ماه عملیاتی می‌شود.

مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به اینکه پیش از این، این سامانه در برخی استان‌ها به طور کامل و در برخی استان‌ها حداقل در یک شهرستان مورد استفاده قرار گرفته افزود: برای فروش آرد یارانه مصارف نانوایی نوع یک و ۲، از ۱۵ دی‌ماه در سامانه سیما عملیاتی شده و از ماه‌های پیش رو این بارگذاری از بیستم هر ماه انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: سامانه خرید آرد یارانه‌ای حداکثر تا ۳۰ دی‌ماه و سامانه فروش آرد سایر مصارف تا ۲۴ دیماه در دسترس و فعال است.

جلالی خاطرنشان کرد: اطلاعات خرید گندم کارخانجات از ۲۰ دی‌ماه از سامانه سیفا به سامانه یکپاچه مدیریت آرد کشور (سیما) منتقل می‌شود و گندم کارخانجات شارژ خواهد شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: اختصاص گندم کارخانجات براساس مقدار خرید گندم و توزیع از انبارهای در اختیار این شرکت ( مانند سامانه سایر مصارف قبلی) انجام می‌شود............ ..... کدF 35

------------

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .