پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰

مدیرعامل بانک کشاورزی خبرداد: صدور حدود 2هزار فقره دامدارکارت

 

 

کاج پرس - 21/ 10/ 1400

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به نقش و اهمیت دامدار کارت در کمک به رفع چالش نقدینگی دامداران عشایری و روستایی کشور، خواستار تسریع در صدور دامدار کارت برای دامداران شد.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی که صبح روز دوشنبه بیستم دیماه سال جاری در ارتباط زنده تصویری (ویدیو کنفرانس) با مدیریت های شعب این بانک در استان ها سخن می گفت، با اعلام این خبر بر سرعت بیشتر در پیگیری درخواست ها و صدور دامدار کارت تأکید کرد و افزود: تاکنون 1992 فقره دامدار کارت صادر و در اختیار متقاضیان قرارگرفته است.

وی با اشاره به اختصاص اعتبار 2هزارمیلیارد تومانی با نرخ ترجیحی برای کمک به تأمین نقدینگی مورد نیاز جامعه دامداران عشایری و روستایی کشور افزود: با اتکا به توانمندی، تلاش و پیگیری های کارکنان بانک کشاورزی در سراسر کشور، فرآیند صدور دامدار کارت با کمترین تشریفات و بیشترین سرعت حتی در روزهای تعطیل در حال پیگیری است تا بخشی از مشکلات این قشر زحمتکش رفع شود.

مدیرعامل بانک کشاورزی در بخش دیگری از سخنانش به وقوع سیل اخیر در برخی استان های جنوبی کشور اشاره و ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده، بر این نکته که باید در نهایت مدارا با آنان در زمینه وصول مطالبات و امهال بدهی برخورد کرد، تأکید نمود.

 

------------------------------------------------

کانال تلگرام: http://www.t.me/kajpress00

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .