چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

رئیس جهاد کشاورزی کرمانشاه خبرداد:

جهاد کشاورزی نظارت بر شبکه توزیع روغن در کرمانشاه را تشدید می‌کند

E_311.jpg

کاج پرس: 16/2/1401

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از تشدید نظارت‌ها بر شبکه توزیع روغن خبر داد و گفت: باتشدید نظارت‌ها به زودی بازار روغن در استان متعادل خواهد شد.

«شهریار قاسمی» در ‌بازدید از شرکت کشت و صنعت نازگل کرمانشاه افزود: باتوجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط شرکت نازگل برای تامین دانه‌های روغنی و وضعیت مطلوب تامین دانه‌های روغنی و ذخیره سازی آن بزودی بازار روغن ثبات پیدا می‌کند.

مدیر تنظیم کیفیت شرکت کشت و صنعت نازگل هم گفت: روند تولید روغن در این شرکت بدون وقفه در حال انجام است و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که روغن مورد نیاز بازار را تامین خواهیم کرد.

مهندس فرخی افزود: خوشبختانه روند تولید روغن در شرکت نازگل از رویه مطلوبی برخوردار است و ذخیره سازی دانه‌های روغنی نیز در این شرکت به شکل مطلوبی انجام شده و در جریان است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر روند مطلوب تولید روغن در شرکت نازگل گفت: با توجه به تامین وسیع دانه‌های روغنی در شرکت نازگل این اطمینان را به مردم می‌دهیم که هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تولید روغن خوراکی و صنف وجود ندارد و روند تولید این شرکت با تمام ظرفیت در حال انجام است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، شرکت کشت و صنعت نازگل در بخش ماهیدشت از توابع شهرستان کرمانشاه واقع شده و بخشی از روغن مورد نیاز کشورمان را تامین می‌کند............................. ............ ....... کدE311

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .