چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی:

مشکل سوخت نانوایی‌های دلگان مرتفع و نان فراوان شد

E_316.jpg

کاج پرس: 17/2/1401

معاون سیاسی فرماندار دلگان از رفع مشکل سوخت و تعطیلی خبازی‌های شهرگلمورتی خبر داد و گفت: تمامی خبازی‌های سطح شهر گلمورتی هم اکنون فعال و درحال توزیع نان بین شهروندان هستند.

جمعی از شهروندان شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان در گفت وگویی از اقدام خوب مسوولان در رفع مشکل سوخت نانوایی‌ها قدردانی کردند. حسین عبداللهی یکی از شهروندان گلمورتی گفت: متاسفانه از صبح امروز بیشتر نانوایی‌های سطح شهرگلمورتی به دلیل نداشتن سوخت تعطیل و مردم با کمبود نان مواجه شدند.

دادعلی بامری یکی دیگر از شهروندان دلگانی نیز بابیان اینکه بجز ۲ خبازی سایر خبازی‌های سطح شهرگلمورتی تعطیل شده بودند افزود: متاسفانه برای تهیه دو قرص نان ساعت‌ها در صف یکی از نانوایی‌ها در انتظار بودم ولی بعلت ازدحام زیاد مردم نتوانستم نانی تهیه کنم.

کریم بامری نیز در همین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: متاسفانه از صبح تاکنون هیچ گونه نانی نه در خبازی‌ها و نه در بازار آزاد وجود نداشت بطوریکه اغلب شهروندان گلمورتی نان خود را از شهرستان‌های همجوار و با کلی مشقت تهیه کردند.

خیرمحمد بامری یکی از صاحبان خبازی‌های دلگان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا علت تعطیلی خبازی‌ها را نبود سوخت (گازوییل) عنوان کرد و گفت: چند روزی است که جایگاه توزیع گازوییل ویژه خبازی ها، سوخت کافی در اختیار نانوایی‌ها نمی‌گذارد و همین مشکل باعث تعطیلی اغلب خبازیها شده است.

واحد بامری یکی دیگر ازصاحبان خبازی‌ها نیز گفت: متاسفانه بعلت نبود سوخت کافی خبازی‌های شهر گلمورتی تعطیل شده که رفع این مشکل نیازمند اتخاذ تدابیر لازم است.

معاون سیاسی فرماندار دلگان در این خصوص گفت: با توجه به پیگیری‌های و همچنین گلایه‌مندی مردم از تعطیلی خبازی‌ها بازدیدهای میدانی در این خصوص آغاز شد.

خدابخش فقیرشاهی با عذرخواهی از مردم شهر گلمورتی در این خصوص گفت: متاسفانه برخی از خبازی‌ها بعلت نداشتن سوخت کافی و برخی دیگر بر اثر سهل انگاری در پخت و توزیع نان در بین شهروندان، مردم را با مشکل روبرو کردند که مراتب برخورد با این خبازی‌ها در دستور کار اداره صمت دلگان قرار گرفته است.

معاون سیاسی فرماندار دلگان افزود: هم اکنون هماهنگی‌های لازم برای تحویل سوخت به خبازی‌ها با جایگاه مورد نظر صورت گرفته و بیشتر خبازی‌ها سوخت مورد نیاز خود را تحویل گرفته و اقدام به پخت نان کرده اند.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، فقیرشاهی عنوان کرد: هم اکنون تمامی خبازی‌های سطح شهر گلمورتی فعال و شهروندان می‌توانند جهت تهیه نان مورد نیاز خود اقدام کنند.............................................. ............ کدE316

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .