چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

عضو کمسیون کشاورزی مجلس خبرداد:

اقدام شجاعانه‌ دولت برای جراحی اقتصادی

E_352.jpg

کاج پرس: 20/2/1401

عضو کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه اقدام رئیس‌جمهور برای سخن گفتن با مردم اقدامی بسیار مناسبی بود، گفت: دولت سیزدهم می‌خواهد سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی را اصلاح کند که اقدام شجاعانه‌ای است.

«رحمت‌الله نوروزی» در گفت‌وگویی در مورد سخنان رئیس‌جمهور با مردم، اظهار داشت: همان‌طور که آقای رئیسی صادقانه گفتند دولت را با کسری بودجه ۴۵۰ هزار میلیارد تومانی تحویل گرفتند و تا امروز وضعیت اقتصادی را مدیریت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کشور به یک جراحی اقتصادی نیاز دارد، افزود: پرداخت ارز ترجیحی هم رانت ساز و هم فسادزا است که باید این سیاست اصلاح شود. دولت سیزدهم می‌خواهد سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی را اصلاح کند که اقدام شجاعانه‌ای است. این دولت ریسک آن را پذیرفته است.

نماینده مردم در مجلس تأکید کرد: امیدوارم همان‌طور که دغدغه رهبر انقلاب هم هست، فشار اقتصادی به مردم بخصوص کارمندان، کارگران، حداقل بگیران و افراد کم‌درآمد وارد نشود. امیدوارم با تدبیری که رئیس‌جمهور دارند اقدام اساسی در زمینه بهبود معیشت مردم انجام شود.

وی ادامه داد: برای اجرای جراحی اقتصادی مردم باید آگاه شوند و جزئیات را بدانند؛ اقدام امشب رئیس‌جمهور که با مردم صادقانه صحبت کردند، بسیار خوب و ضروری بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اضافه کرد: رئیس‌جمهور گفتند می‌خواهند کمک معیشتی دو ماه را پرداخت کنند به طوری که هر نفر در دهک‌های سوم تا نهم جامعه ۳۰۰ هزار تومان یارانه بگیرند تا زیرساخت کالابرگ الکترونیکی فراهم شود.

نوروزی اضافه کرد: یارانه نان و دارو هم حذف نخواهد شد و افزایش قیمت‌ها بعد از واریز کمک جبرانی خواهد بود. این اقدامات بستر خوبی است که دولت انجام داده است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، نوروزی بیان کرد: اینکه امشب رئیس‌جمهور با مردم صحبت کرده و توضیح دادند، واقعاً اقدامی بسیار مناسبی بود و امیدوارم دولت گام‌های اساسی برای بهبود معیشت مردم که دغدغه رهبری است، بردارند............................ .............. کدE352

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .