چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی:

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبرداد:

قیمت‌های جدید توسط سازمان حمایت اعلام می‌شود

E_374.jpg

کاج پرس: 22/2/1401

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قیمت کالاها توسط سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام می‌شود.

«محمد قربانی» در گفت‌وگویی درباره انتشار فهرست قیمت برخی کالاها در فضای مجازی و تامین نهاده‌های دام و طیور، افزود: اکنون در بخش گوشت مرغ، تخم‌مرغ و شیر و لبنیات با مازاد تولید روبرو هستیم، بنابراین مردم به شایعات و انتشار اخبار غیررسمی در شبکه‌های مجازی اعتماد نکنند و نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

وی گفت: مرجع اعلام قیمت کالاهایی که ارز ترجیحی دریافت می‌کردند، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که در اصلاح نظام یارانه‌ای، قیمت‌ها توسط این سازمان به‌صورت رسمی اعلام می‌شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: قیمت شیر خام توسط شورای قیمت‌گذاری وزارت جهاد کشاورزی تعیین می‌شود که تا امروز جلسه‌ای برگزار نشده و قیمت مصوب سایر محصولات پروتئینی نیز تغییری نداشته است.

قربانی ادامه داد: قیمت انواع شیر پاستوریزه، انواع ماست، گوشت مرغ، شکر، تخم‌مرغ و انواع روغن توسط سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام می‌شود که هنوز این سازمان تغییر قیمتی اعلام نکرده است.

وی بیان کرد: سازمان حمایت در صورت ایجاد هرگونه تغییر قیمت این کالاها و تصویب آن در ستاد تنظیم بازار، آن را به طور رسمی و برای اجرا به تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اعلام می‌کند.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی درباره وضعیت بازار گوشت مرغ نیز گفت: اکنون با مازاد گوشت مرغ در کشور روبرو هستیم تا جایی که دولت برای حمایت از تولیدکنندگان مرغ مازاد را خریداری و ذخیره‌سازی می‌کند بنابراین هیچ کمبودی در بازار محصولات پروتئینی و کالاهای اساسی نیست................ .......... ......... کدE374

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .