چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:

توزیع‌ بیش از ۲.۷ میلیارد لیتر مواد سوختی توسط شبکه‌های تعاونی

E_381.jpg

کاج پرس: 22/2/1401

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از توزیع بیش از ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون لیتر مواد سوختی توسط شبکه تعاونی‌های تحت پوشش این سازمان در سال گذشته خبر داد.

«اسماعیل قادری‌فر» اظهار داشت: پارسال در مجموع ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۳۲۸ هزار لیتر انواع سوخت شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید و روغن همچنین گاز طبیعی و گاز مایع در بین کشاورزان و روستاییان توزیع شد.

وی با اشاره به مسوولیت شبکه تعاونی‌های روستایی و کشاورزی در تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان و روستائیان کشور، افزود: این میزان مواد سوختی توسط حدود ۶ هزار و ۴۰۰ جایگاه عرضه سوخت و فروشگاه مواد سوختنی فعال متعلق به تعاونی‌های روستایی در سطح کشور توزیع شده است.

قادری‌فر یکی از مهم‌ترین رسالت‌های شبکه تعاون روستایی را عاملیت توزیع مواد سوختی بین روستاییان و کشاورزان دانست و خاطرنشان‌کرد: ساماندهی و بهینه‌سازی جایگاه‌ها و فروشگاه‌های مواد سوختی توسط شبکه‌های استانی و شهرستانی در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ادامه‌داد: شبکه عظیم تعاون روستایی در امر سوخت رسانی به اعضا و بخش کشاورزی در سطح کشور سهم عمده و نقش بسزایی دارد.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، وی یادآور شد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است........................ .. کدE381

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .