یکشنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

معاون نخست‌وزیر روسیه اعلام کرد:

سال سختی در بازار مواد غذایی پیش رو داریم

G_97.jpg

کاج پرس: 28/3/1401

معاون نخست‌وزیر روسیه گفت: سال آینده یکی از سخت‌ترین سال‌ها برای بازار جهانی غذا خواهد بود و خیلی زود است که بخواهیم درباره کاهش قیمت مواد غذایی در بازار صحبت کنیم.

ویکتوریا آبرامچنکو، معاون نخست‌وزیر روسیه، گفت که سال 2023 یکی از سخت‌ترین سال‌ها در بازار غذایی جهان خواهد بو د و خیلی زود است که بخواهیم درباره کاهش قیمت غذا در بازار جهانی صحبت کنیم.

وی طی مصاحبه‌ای در حاشیه برگزاری مجمع بین‌المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ تأکید کرد: من معتقدم که از منظر شرایط بازار جهانی غذا سال آینده یکی از سخت‌ترین سال‌ها خواهد بود. تهدید بروز قحطی ناشی از عدم دسترسی به غذا ناشی از عوامل اقتصادی و فیزیکی یک موضوع واقعی است. این مقام روس افزود: شرایط بدتر خواهد شد و تقریبا تمام نقش‌آفرینان در بازار غذا این اوضاع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تجربه خواهند کرد.

آبرامچنکو ادامه داد که این مشکل در کشورهای فقیر بسیار حادتر می‌شود.

معاون نخست‌وزیر روسیه در سخنانش گفت که هیچ کس جز سازمان ملل و سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، فائو نمی‌تواند این مشکل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کند.

به گزارش کاج پرس به نقل از فارس، وی افزود: یک نفر باید باشد تا جلوی تاثیرگذاری سیاسی بر چرخه تامین غذا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد.................................. .................... کد97 G

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .