یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

واردات برنج ممنوع!

شنبه, 22 آبان 2020

اخبار کشاورزی:

نرخ مصوب محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه رعایت شود

H_173.jpg

کاج پرس: 4/05/1401

رئیس اتاق اصناف ایران با ارسال نامه‌ای به روسای اتاق‌های اصناف کشور تاکید کرد که عرضه محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه‌ها با قیمت مصوب انجام شود.

در این نامه تاکید شده است با توجه به سیاست دولت مبنی بر تامین و عرضه اقلام اساسی و ضروری اقشار مختلف جامعه با قیمت مناسب پیرو مباحث مطروحه در جلسه روز یکشنبه مورخ 26 تیر با حضور نمانیدگان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان نمایندگانی از اتاق اصناف ایران و نیز انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ایران مبنی بر عرضه به میزان مکفی محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه‌ها با قیمت تعیین شده توسط کارگروه تنظیم بازار کشور، نرخها بشرح ذیل توافق گردیده و مورد انتظار است کلیه اجزای شبکه تامین و توزیع نسبت به رعایت آن اقدام کنند.

نامه به این شرح است:

14010504000510_Test_NewPhotoFree.png

محمد رضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت:‌ با وجود این نامه فروشگاه‌های زنجیره ای کماکان همراهی ندارند و سودهای بیشتر می‌خواهند.

به گزارش کاج پرس به نقل از فارس، محصولات شیر نایلونی، شیر بطری کم چرب، ماست کم چرب و پنیر UF از محصولاتی بودند که پس از مردمی سازی یارانه‌ها قیمت گذاری شدند...................... -کد 173 H

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستاگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .