پنجشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

برگزاري پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم

J_-12.jpg

کاج پرس: 21-06-1401

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم (iFarm) با محوریت کشاورزی و باغبانی به مدت ۳ روز در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می‌شود.

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم (iFarm) با محوریت کشاورزی و باغبانی و با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور و حمایت وزارت جهاد کشاورزی (معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور)، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران، کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و ... از فردا ۲۱ تا ۲۴ شهریور در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب با رویکردی صادرات محور و به منظور تقویت و ارتقا تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌های ساخت داخل در سطح بین المللی، مورد استقبال و توجه تولیدکنندگان مطرح داخلی قرار گرفته است.

به گزارش کاج پرس به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، در این رویداد بین المللی مشارکت کنندگان در حوزه باغبانی، ساخت و تجهیز گلخانه، ماشین آلات، ادوات و تجهیزات و پهپاد‌های کشاورزی، سامانه‌های نوین آبیاری، نهاده‌ها (کود، سم و بذر)، گل و گیاهان زینتی و محصولات کشاورزی در فضایی به مساحت ۱۵۰۰۰ هزار مترمربع حضور خواهند داشت........... ...................../.. . -کد 12 J

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .