دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

اعزام خودروهای سردخانه‌دار از سوی دامپزشکی برای انتقال مواد غذایی به زائران سیدالشهدا

J_-36.jpg

کاج پرس: 22-06-1401

سازمان دامپزشکی کشور تمام امکانات برای تسهیل انتقال و عرضه محصولات غذایی فسادپذیر به زائران سید‌الشهدا (ع) را تامین کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان با حضور در محل موکب شهدای دامپزشکی در مرز مهران گفت: با تلاش سازمان دامپزشکی کشور و همت اداره کل دامپزشکی ایلام، خودروهای سرخانه‌دار در استان ایلام برای کمک به همه مواکب برای انتقال مواد غذایی فاسد شدنی ساماندهی شده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل حسینی‌مقدم با بیان این که با اتخاذ این تدبیر، مواد غذایی به سلامت به مقاصد ارسال شده است، افزود: هیچ اداره کل دامپزشکی در کشور نداریم که خودروهای سردخانه‌دار در اختیار مواکب قرار نداده باشند.

وی اظهار داشت: اداره کل دامپزشکی استان ایلام نیز با تشکیل هفت تیم، مسوولیت بازدید از مواد غذایی و گوشت تولیدی ویژه زائران و همچنین نظارت بهداشتی همه گوشت‌هایی که از مرز مهران برای مواکب منتقل می‌شود را به عهده گرفته است.

به گزارش کاج پرس به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: اداره دامپزشکی شهرستان مهران نیز همه امکانات خود را در اختیار زائران قرار داده و از طریق موکب شهدای دامپزشکی که برای نخستین ‌بار به همت کارکنان سازمان دامپزشکی و کمک خیرین برپا شده است، از زائران پذیرایی می‌‌کند.... ............... . -کد 36 J

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .