پنجشنبه, ۰۷ مهر ۱۴۰۱

اخبار کشاورزی:

انتصاب جدید در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران

J_-38.jpg

کاج پرس: 22-06-1401

مديرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران طی حکمی "مشاور مدیر عامل و مجری طرح ساماندهی مجتمع انبارهای امین آباد را منصوب کرد.

به گزارش کاج پرس به نقل از پات، طی حکمی از طرف محمدعلی نیکبخت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران آقای سعید زربخش را به عنوان مشاور مدیر عامل و مجری طرح ساماندهی مجتمع انبارهای امین آباد منصوب کرد.

              

در بخشی از این حکم آمده است؛

جناب آقای مهندس سعید زر بخش                        

نظر به توانمندی، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان "مشاور مدیر عامل و مجری طرح سامان دهی مجتمع انبارهای امین آباد منصوب میشوید.                      

مقتضی است با توجه به اهمیت امنیت غذایی و ساماندهی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و نقش موثر تشکل های شبکه سازمان مرکزی تعاون روستایی در این خصوص، ضمن تشکیل کمیته سیاستگذاری با هماهنگی یکی از اعضاء محترم هیات مدیره، معاونین محترم سازمان و مدیریت محترم حقوقی نسبت به واگذاری مجتمع امین آباد با رعایت موازین قانونی به تشکل های مرتبط با بخش کشاورزی اقدام نمایید.                        

استفاده از ظرفیت تشکلها و جلب سرمایه بخش خصوصی در جهت راه اندازی بار انداز مرکزی مجتمع فوق به عنوان مرکز تبادلات هوشمند محصولات کشاورزی تولیدی شبکه و بکار گیری شرکت های دانش بنیان تاکید و مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تمامی عوامل در امور محوله موفق باشید.

محمد علی نیکبخت

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل....... ............... . -کد 37 J

ادامه مطلب در لینک زیر بخوانید؛

https://b2n.ir/p28795

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .