دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

عرضه بیش از ۱۴۰۰تُن گوشت قرمز منجمد در استان تهران

N_18.jpg

کاج پرس: 02-11-1401

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به تلاش دولت در تامین سبد کالای اساسی خانوار از توزیع بیش از یکهزار و ۴۵۴تن گوشت قرمز منجمد در این استان خبر داد.

جبرئیل برادری به تامین مناسب گوشت قرمز منجمد در استان تهران و عرضه با قیمت مصوب اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از یکهزار و ۴۵۴تن گوشت قرمز ‌منجمد در فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و قصابی های عضو اتحادیه توزیع شده است.

وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار این محصول پروتئینی از هفته دوم دی ماه آغاز شد که تاکنون بیش از یکهزار و ۴۵۴تن گوشت قرمز از طریق این سامانه عرضه شده و روند توزیع این کالای پروتئینی همچنان ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تاکید کرد: توزیع گوشت قرمز منجمد از محل سردخانه های ذخیره استراتژیک کالاهای اساسی درحال انجام است و هیچ گونه کمبودی نداریم.

برادری از ادامه روند عرضه گوشت قرمز منجمد با این روش خبر داد و افزود: امکان استفاده تمامی کسانی که در سامانه ستکاوا ثبت نام کرده و احراز هویت شده اند، برای تهیه گوشت قرمز منجمد بدون محدودیت همچنان ادامه خواهد داشت و عرضه به بازار مصرف فراهم شده است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، وی با اشاره به آمادگی کامل جهاد کشاورزی استان برای توزیع گوشت استان به هر اندازه که مورد نیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنوف باشد، گفت: کلیه غرف میادین میوه و تره بار، اصناف تهران، اتحادیه و تشکل‌ها و سایر متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در این سامانه، با مراجعه به سردخانه‌ها، گوشت قرمز منجمد گوسفند و گوساله مورد نیاز خود را تحویل بگیرند....................... ........................ /کد 18 N

در شبکه‌های اجتماعی به ما بپیوندید:

https://t.me/kajpress00

https://www.instagram.com/kajpressnews

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .