جمعه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران خبر داد:

عرضه مستقیم توسط شبکه تعاون روستایی استان تهران در مراکز عرضه کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی و صنایع غذایی

 

N_278.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 21/12/1401

مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران از عرضه مستقیم توسط شبکه تعاون روستایی استان تهران در مراکز عرضه کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی و صنایع غذایی خبر داد.

لشکری مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران با اشاره به افتتاح "مراکز عرضه کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی و صنایع غذایی" توسط وزیر جهاد کشاورزی در روز گذشته، گفت: این مهم در راستای رسالت تعاون روستایی در عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به منظور تنظیم بازار و تعامل بین تولید کننده و مصرف کننده انجام شده است.

وی افزود: اتحادیه شرکت‌های تعاون روستایی شهرستانهای تهران و شمیرانات به عنوان نماینده سازمان تعاون روستایی استان تهران، عرضه مستقیم محصولات کشاورزی تنظیم بازار به ویژه کالاهای اساسی نظیر گوشت، مرغ، سیب درختی، پرتقال، سیب زمینی، پیاز و ... را در نمایشگاه‌های بهاره در "بوستان ولایت"، "بوستان پلیس" و " مصلی امام خمینی" آغاز کرده و در تعامل با شرکت پشتیبانی امور دام، گوشت و مرغ تنظیم بازاری را نیز عرضه میکند.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران اهداف این نمایشگاه ها را دسترسی سهل تر، با قیمت مناسب و جلوگیری از التهاب بازار در ایام پایانی سال عنوان کرد و افزود: تعاملات لازم در جهت خدمت رسانی به جامعه هدف، با نظارت مستمر در دستور کار قرار دارد.

به گزارش کاج پرس به نقل از پات،گفتنی است، مراکز عرضه کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی و صنایع غذایی 18 لغایت 27 اسفند ماه در " بوستان ولایت"، " بوستان پلیس" و " مصلی امام خمینی(ره) و همزمان در 100فروشگاه تعاونی مصرف در کلیه استان ها پذیرای بازیدکنندگان است............................................. -کد 277 N

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .