جمعه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

ستاد ملی مدیریت بیماری ویروسی روگوز قهوه ای میوه گوجه فرنگی

 

N_334.jpg

کشاورزی آینده جهان: 26/12/1401

اولين جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری ویروسی روگوز قهوه ای میوه گوجه فرنگی به رياست دکتر رنجبر اقدم رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در سالن میلاد برگزارشد.

در اين نشست معاون قرنطینه و بهداشت گیاهی سازمان،معاون کنترل آفات سازمان ،رییس موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور ، معاون موسسه تحقیقات ثبت گواهی بذر و نهال کشور، معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های موسسه تحقیقات گیاه پزشکی، مدیرکل دفتر پیش اگاهی و کنترل عوامل خسارتزا ، مدیر تهیه وتدوین ضوابط، استاندارد ها و برنامه های کنترل سازمان ،سرپرست اداره کل قرنطینه،مدیرکل دفتر امور حقوقی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مدیرکل دفتر پایش و تحلیل خطر سازمان محقق بخش ویروس شناسی موسسه تحقیقات گیاهپزشکی و مدیران و کارشناسان مرتبط حضور داشتند .

در این نشست دکتر رنجبر رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به اهمیت این بیماری به تاریخچه و اهمیت این بیماری اشاره کرد و گفت: باید تجربیات مدیریت این بیماری را به اشتراک بگذاریم تا بتوانيم آن را کنترل کنيم .

دکتر رنجبر با قدردانی از زحمات همکاران حفظ نباتات اظهار کرد: با اینکه به پایان سال نزدیک می شویم اما همکاران این سازمان با حضور در استانهای مختلف سلامت و امنیت غذایی محصولات کشاورزی را با دقت پیگیر هستند.

در ادامه مدیران بخش های مختلف به اظهار نظر پرداختند و راهکارهای مدیریت کنترل این بیماری را مطرح کردند.

به گزارش کاج پرس به نقل از پايگاه اطلاع رسانی سازمان حفظ نباتات کشور، گفتنی است مدیران حفظ نباتات استان ها بصورت وبیناری در این جلسه حضور داشتند................ ........ -کد 334 N

تلگرام: https://t.me/kajpress00

اینستگرام: https://www.instagram.com/kajpress00

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .