دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۴۰۳

اخبار کشاورزی:

اطلاعیه وزارت جهاد کشاورزی:

وزیر جهاد کشاورزی مرجع اعلام قیمت محصولات اساسی کشاورزی است

 

F__194.jpg

کشاورزی آینده جهان: 1402/06/27

روابط‌ عمومی وزارت جهادکشاورزی در واکنش به اظهارنظر و بیان غیررسمی قیمت محصولات از سوی برخی افراد و رسانه‌ها، اعلام کرد: مرجع رسمی تعیین و ابلاغ قیمت مصوب محصولات اساسی کشاورزی، شورای عالی قیمت‌گذاری به ریاست وزیر است.

مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی در اطلاعیه‌ای در پاسخ به اظهار نظر برخی افراد حقیقی و حقوقی در مورد قیمت مصوب محصولات اساسی کشاورزی و پیش دستی در اعلام قیمت این قبیل محصولات از جانب افراد و رسانه‌ها درخواست کرد که از اظهارنظر و بیان غیررسمی قیمت محصولات اساسی کشاورزی خودداری کنند.

وزارت جهادکشاورزی تاکید کرد: مرجع رسمی تعیین و ابلاغ قیمت مصوب محصولات اساسی کشاورزی، شورای عالی قیمت‌گذاری به ریاست (محمد علی نیکبخت) وزیر جهادکشاورزی است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله از همه رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی درخواست دارد از اظهار نظر شتاب‌زده و اعلام قیمت‌ غیررسمی خودداری کنند. بر اساس قانون؛ ابلاغ قیمت مصوب توسط وزیر جهادکشاورزی در موعد مقرر به اطلاع می‌رسد و هر گونه گمانه‌زنی و طرح قیمت از سوی سایر اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد وجاهت است و اسباب آشفتگی اذهان کشاورزان و جامعه را فراهم می‌کند..... / ... ........................../ ……. /.......،،، کد 194 F

- - - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .