چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری؛

نیکبخت از انعقاد قرار داد وزارت کشاورزی با عشایر برای تولید گوشت خبر داد

AA-_271.jpg

 

کشاورزی آینده جهان: 23/8/1402

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه با عشایر قرار داد تولید گوشت خواهیم بست، گفت: حدود ۲۰۰ هزار تن جو به عشایر خواهیم داد تا از تولید و گله های مولد حمایت کنیم.

مرکز ارتباطات مردمی میزبان محمد علی نیکبخت ظهر بود تا پاسخگوی سوالات و مطالبات مردمی باشد.

نیکبخت در پاسخ به دغدغه شهروندی از استان هرمزگان پیرامون صید ترال گفت: حتما به سمتی خواهیم رفت که ذخایر دریا آسیب نبیند، ما متولی تولید هستیم و سعی و تلاش ما بر حمایت از تولید داخل است. در توسعه شیلات اولویت کاری من است.

وزیر جهاد کشاورزی درباره طرح همیاران بازار گفت: حتما این طرح را پیگیری خواهم کرد.این طرح قرار دادی بین سازمان بسیج و سازمان برنامه بوده است.

قرار داد وزارت کشاورزی با عشایر برای تولید گوشت

نیکبخت با بیان اینکه اجازه نخواهند داد ساختار عشایر کوچک شود، تاکید کرد: اگر بخواهیم تغییراتی در سازمان عشایر صورت گیرد به سمتی خواهیم رفت که فردی باشد که از جنس عشایر باشد. با عشایر قرار داد تولید گوشت خواهیم بست. و به دنبال راهکار مالی هستیم.حدود ۲۰۰ هزار تن جو به عشایر برای حمایت از تولید و گله های مولد اختصاص خواهیم داد.

تشکیل کارگروه برای رسیدگی به مشکلات عشایران

حجت الاسلام صالحی در ادامه از وزیر جهاد کشاورزی درخواست کرد تا کارگروهی تشکیل داده است تا نظام‌مسائلی که مربوط به عشایری است که ذخایر کشور و انقلاب هستند را پیگیری کنند.

مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، بر مبنای رسالت تعریف شده خود به منظور ایجاد پل ارتباطی میان مردم و اعضای کابینه دولت سیزدهم و در راستای تأکیدات مصرح رئیس‌جمهور مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مردم با مسئولان، سلسه‌نشست‌های پاسخگویی تلفنی و برخط مقامات دولت سیزدهم به تماس‌های مردمی را ترتیب داده است. این نشست‌ها که از آذرماه سال گذشته آغاز شده، تاکنون میزبان اکثریت وزرای کابینه سیزدهم در دور اول و دوم برگزاری خود بوده است. آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور هم ۳۰ بهمن‌ماه سال گذشته در این مرکز حاضر و پاسخگوی تماس‌های مردمی شد.

به گزارش کاج برس به نقل از ايرنا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد صالحی» فلسفه برگزاری این نشست‌ها را ایجاد ارتباطی بی‌واسطه میان مردم و اعضای هیأت دولت اعلام و تصریح کرد که با توجه به حساسیت آیت‌الله رئیسی در پاسخگویی به مردم و پیگیری‌هایی که در این زمینه انجام می‌شود، اعضای کابینه مطمئن باشند مسئولی که پاسخگوی مردم نباشد از این دولت نخواهد بود و خط قرمز این دولت پاسخگویی و پای کار آمدن است.....‌................... .. .......... /...................... کد 271 AA

- - - - - - - -

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .