چهارشنبه, ۰۲ اسفند ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

رئیس جمهور ۱۵ پروژه آبرسانی و برق‌رسانی چهارمحال و بختیاری را افتتاح کرد

 

AA-_299.jpg

کشاورزی آینده جهان: 25/8/1402

۱۵ پروژه آبرسانی و برق‌رسانی به صورت متمرکز با حضور رئیس جمهور در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

با حضور رئیس جمهور، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری، مجموعا 15 پروژه آبرسانی و برق‌رسانی در این استان به صورت متمرکز افتتاح شد.

غلامعلی حیدری، استاندار چهارمحال و بختیاری در این آیین اظهار داشت: امروز علی‌رغم اینکه فصل کار در این استان محدود است، با تلاش و کار شبانه‌روزی، تامین آب شرب پایدار برای 65 درصد استان چهارمحال و بختیاری صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: استان چهارمحال و بختیاری با اینکه سرچشمه سه رود بزرگ و تامین کننده 11 درصد منابع آب کشور است، تنش آبی داشت و 200 روستا به وسیله تانکر آبرسانی می‌شدند.

به گزارش کاج برس به نقل از تسنيم، استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: با طرح‌هایی که از مدت‌ها پیش شروع شده بود و با تزریق اعتبار سفر اول ریاست جمهور، جان تازه‌ای گرفته بود، امروز شاهد هستیم که با دست ریاست محترم جمهور طرح‌های آبرسانی استان افتتاح خواهند شد...... ‌................... .. .......... /...................... کد 298 AA

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .