سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

بارانداز شرکت صادرات و واردات بندرعباس به بهره برداری رسید

Dd_109.jpg

کشاورزی آینده جهان: 14/11/1402

شرکت بارانداز صادرات و واردات به نمایندگی از ۴۸ واحد تولیدی صنایع تبدیلی غذایی با حضور وزیر جهادکشاورزی به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت بارانداز صادرات و واردات با اشاره به اینکه ظرفیت این شرکت ۴۳۷ هزار تن است، افزود: این شرکت با اعتبار ۱۵ هزار و۸۰۰ میلیارد ریال تجهیز و راه اندازی شده است.

محمدعلی دهقان ادامه داد: این شرکت با زیربنای ۹ هزار متر برای ۸۰۰ تن بصورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

* اولویت جذب بانوان سرپرست خانوار

وی با بیان اینکه اولویت جذب در این مجموعه بانوان سرپرست خانوار هستند، گفت: بخش‌های این شرکت شامل؛ سردخانه نگهداری در دمای بالای صفر، سردخانه نگهداری زیر صفر و انبار خشک مواد غذایی است. دهقان تصریح کرد: درصورت راه اندازی فاز دوم این شرکت برای ۲ هزار نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی می‌شود. وزیر جهاد کشاورزی همچنین از شرکت بسته بندی خشکبار در شهرک صنعتی گمبرون بازدید کرد.

افتتاح چندین طرح و پروژه مهم و دیدار با مردم استان هرمزگان از جمله برنامه‌های دومین سفر استانی رییس جمهور به دروازه پیشرفت ایران است.

وزیران کشور، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، علوم، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، رئیس سازمان انرژی اتمی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در این سفر ۲ روزه، آیت‌الله رئیسی را همراهی می‌کنند.

رئیس‌جمهور به همراه هیات دولت امروز و فردا برای بهره‌برداری از یکهزار و ۳۲ طرح عمرانی به ارزش ۱۰۵ همت (یکهزار و ۵۰ میلیارد ریال) میهمان مردم خونگرم و ولایتمدار هرمزگان است.

افتتاح ۲ بیمارستان و تعدادی طرح بهداشتی و درمانی، تکمیل برخی پروژه‌های ریلی نیمه تمام، تامین تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاههای استان، تکمیل و تجهیز مجتمع توانبخشی ایثارگران، تکمیل، بازسازی و تجهیز پروژه‌های نیمه تمام ورزشی، اجرای طرح‌های هادی روستایی و ایمن‌سازی روستاهای در معرض خطر، اجرای طرح‌های کشاورزی، تکمیل و تجهیز مجتمع‌های فرهنگی و تکمیل و بهره برداری از کتابخانه مرکزی بندرعباس از جمله برنامه‌های دومین سفر استانی رئیس جمهور به استان هرمزگان است.

به گزارش کاج پرس به نقل از ایرنا، استان هرمزگان با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت و ۷۱ هزار کیلومتر مربع مساحت و با سواحل طولانی و ۱۴ جزیره ایرانی بزرگ و کوچک در پهنه گسترده آب‌های خلیج فارس و دریای عمان در حدود چهار درصد مساحت و ۱.۸ درصد جمعیت کشور را در بر گرفته است و از آن به عنوان پایتخت اقتصادی و دروازه پیشرفت ایران یاد می‌شود........................................../..../............ // کد 109. Dd

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .