سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

اخبار کشاورزی:

ارایه ۳۳ میلیون خدمت رایگان به مناطق روستایی و عشایر توسط جهاد دامپزشکی

Dd_116.jpg

کشاورزی آینده جهان: 15/11/1402

۳۳ میلیون خدمت رایگان توسط جهاد دامپزشکی به روستاییان و عشایر در مناطق کم برخوردار و صعب‌العبور سراسر کشور تا دی ماه امسال ارایه شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: ارایه خدمات دامپزشکی از جمله واکسیناسیون، آموزش و ترویج، ویزیت، معاینه، تشخیص، درمان و سمپاشی جایگاه دام در قالب رزمایش و اردوگاه‌های جهادی صورت می‌گیرد.

امین اسدی افزود: تاکنون نزدیک به دو هزار رزمایش و اردوگاه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی رایگان به روستاییان و عشایر در مناطق صعب‌العبور برگزار شده است.

وی از برپایی رزمایش جهاد دامپزشکی با عنوان شهدای راه قدس در دهه فجر انقلاب اسلامی نیز خبر داد.

اسدی واکسیناسیون دام در مناطق صعب العبور را دشوار دانست و تصریح کرد: واکسیناسیون این مناطق با بخش خصوصی است و با توجه به کمبود نیرو، ما در قالب جهاد دامپزشکی و کمک داوطلبانه نیروهای جهادی مانند دامپزشکان بخش دولتی و خصوصی، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، سپاه و بسیج و سازندگی روستاها و عشایر ظرف دو تا سه روز کل یک منطقه را پوشش می‌دهیم.

به گزارش کاج پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، وی خاطرنشان ساخت: جهاد دامپزشکی از خرداد ۱۴۰۲ کار خود را در کشور آغاز کرده است................ /..../............ // کد 116. Dd

--------------------

instagram.com/kajpressnews

ble.ir/@kajpress_ir

eitaa.com/kajpress

 

 

 

  

 

 

33561927783576807403

  

تمامی حقوق مادی معنوی سایت محفوظ است .